czwartek, 25 lutego 2016

Wianek wielkanocny i jajeczka deco

Witajcie!

Mała zmiana nie zaszkodzi. Zazwyczaj wyplatam swoje prace a  potem maluje, tym razem odwrotnie zrobiłam. Odmalowałam tutki bejcą(antyczna wiśnia), ładnie sobie wyschły i zaczęłam wyplatać wianek w kształcie jaja. Po wypleceniu polakierowałam i wszystko. Dosyć sprawnie wszystko szło albo poprostu dobry miałam dzień :) Przystroiłam skromnie bo im mniej wydaje mi się to raczej lepiej, według gustu indywidualnego.
I tak się prezentuje.Zdjęcia są robione wieczorową porą więc efektu takiego nie uzyskałam bo to graniczy z cudem lub czas na zmianę aparatu:))) W rzeczywistości wygląda lepiej.

A teraz czas na deco jaja na patyczku :)


Różane jajo na patyczku

Wszystkie jajeczka są malowane farbą akrylową dwukrotnie, następnie naklejam serwetkę klejem z werniksem i lakieruję raz, potem pstrykam sobie farbą kolorową tu i tam i ponownie lakieruje kilkakrotnie. Ozdobiłam tasiemką satynową i piórkami.
Jajo styropianowe 9 cm.

Na dziś to tyle, mało pisania i dużo zdjęć, ja tak mam. Dziękuje wszystkim za odwiedziny i miłe komentarze. Cieszę się bardzo, że zaglądacie do mnie- mobilizator jest dzięki Wam!!!

Do miłego zwidzenia
Pozdrawiam serdecznie
~ Julianna ~
7 komentarzy:

 1. Piękny wianek, a jajca wspaniałe i kolorowe:) Zainspirowałaś mnie do działania:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny wianek, bardzo ładnie ozdobiony, dla mnie idealny. Jajeczka urocze. Uwielbiam takie robić. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten wianuszek w kształcie jajeczka jest śliczny. Taki skromny ale jednocześnie elegancki. W prostocie jego uroda.
  A jajeczka decu tez mi się bardzo podobają. U mnie posucha chyba będzie w tym roku, mimo że wydmuszki czekają już od miesiąca . Jakos nie mam weny ani czasu.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczny wiklinowy wianuszek. jajeczka deku przeslodkie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Wianek i jajeczka oczywiście fantastyczne:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne dekoracje zrobiłaś na święta :-). Pozdrawiam i zapraszam do mnie :-).

  OdpowiedzUsuń