sobota, 9 maja 2015

Od serca... Serce na DZIEŃ MAMY...

          Witam serdecznie !!!

Może za wcześnie ale ja już wyplotłam koszyczek serce na DZIEŃ MAMY najukochańszej kobiety na świecie, która jest ze mną już  tylko duchem...jest i pamiętam. Miałam wenę i poprostu zasiadłam, skręciłam tutki, dno tekturka a  reszta jakoś poszła kolorystycznie. Deco niezastąpione, chociaż odrobinkę i konturówką napis dokonałam.Odmalowałam, polakierowałam kilkakrotnie lakierem i na prezent będzie jak się patrzy ;)
Na ten piękny Dzień Mam, który niebawem nadejdzie to narazie tyle, tworzę coś jeszcze i napewno przedstawię w póżniejszym terminie ;)


I jeszcze, wielki ukłon w stronę naszej drogiej Oli K.,która zainspirowała mnie swoim przepięknym lampionem, też spróbowałam go zrobić a ile radochy miałam, przecież on zaświecił...syn powiedział odrazu, że lampion spłonie...ale słoik w środku to już wogóle...ubaw na całego;) i wyszedł takI na tyle, dziękuje wszystkim za odwiedziny i miłe słowa, miłego wieczorku, pozdrawiam serdecznie.
~Julianna~

...to mój 13 post...

6 komentarzy:

 1. takie serduszko to wspaniały prezent dla mamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to miło być inspiracją:) Przez chwile myślałam, że to mój lampionik ale uchwyt się nie zgadzał:) Serduszko śliczne, czas rzeczywiście pomyśleć o czymś dla mamy. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. No piekne plecionki wyszły Serducho mnie ujęło jest super a lampionik - w pierwszej chwili myslałam że pomyliłam blogi bo jest prawie identyczny jak Oli :-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne to serduszko i lampion wspaniały też. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne prace! Jak na nie patrzę, od razu czuję, że chce mi się wracać do papierowej wikliny... :) Ale i tak nie uda mi się na pewno wykonać tak perfekcyjnych prac. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń