czwartek, 21 maja 2015

Wiklinowe serce i szampańskie deco

Witam serdecznie !!!

Znalazłam chwilę więc piszę. Ten tydzień jest dla mnie bardzo pracowity i bardzo się cieszę z tego powodu, uwielbiam tworzyć, malować, zdobić, czuję się w tym świetnie- odpoczywam; a jeszcze jak klient jest zadowolony z wykonanej przeze mnie pracy to już wogóle happy ;) Przedstawiam dzieło me , oczywiście na Święto Mamy wykonane na zamówienie koszyczek - pudełko w kształcie serca z pokrywą w kolorystyce czerwono-kremowej zdobiony deco deco i z dedykacją dla Mamy wypisaną reliefem .W przedostatnim poście już przedstawiłam takie pudełko lecz bez pokrywy;) Nowa wersja powstała.
...napis dokonałam reliefem...

...natomiast wierszyk metodą "ołówkową"...I tak zaprezentowało się serce, a teraz czas na " szapmpańską imprezę".Wykonałam na zamówienie, ozdobiłam metodą deco i dedykację dokonałam na tzw."ołówek". 
Na wszystkie szampany otrzymałam zezwolenie publikacyjne. Przy okazji dziękuję bardzo wszystkim moim drogim klientom i polecam się na przyszłość ;) Oto "DAMY RÓŻ "

Takim sposobem powstała " mini" galeria ;) miłego oglądania i dozobaczenia niebawem, pozdrawiam~ Julianna ~
3 komentarze:

 1. Kurcze te szampany są genialne. Motywy kwiatowe świetnie dobrane i te reliefy dopełniaja całości. Bardzo bym chciała dostac taki prezent na Dzień Matki, hehe no chyba że sobie go sama zrobię :-)
  SZkatułka serduszkowa wiadomo to Twój towar eksportowy. Fajnie , że masz zamówienie na takie prace, zawsze trochę grosza wpadnie .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, Julianno! Widzę, że na tapecie miałyśmy taką samą serwetkę, choć w trochę innym wydaniu :) Twoje koszyczki są przepiękne, a to serce jest wręcz idealne!!! Butelki szampana - rewelacja!!! Zapierają dech w piersiach i aż się chce zrobić taką samą :) Może kiedyś...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny koszyk i butelki super! Kolory świetnie dobrane. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń